O nas

Lullanki for baby

Lullanki for baby to marka, która powstała z pasji tworzenia.

Mama, zawodowa krawcowa z 30letnim stażem w branży i córka, której szycie towarzyszy od najmłodszych lat. Jest jeszcze 4letni Pan Prezes, który był inspiracją do stworzenia produktów innych, lepszych niż te dostępne na rynku i  który od początku istnienia firmy dzielnie testuje wszystkie projekty zanim oddamy je w Wasze ręce.

Od początku zależało nam na tym, aby stworzyć wyjątkową kolekcję dla najmłodszych, które będą nie tylko piękne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Wychodzimy z założenia, iż dziecko jest istotą, która już od najmłodszych lat powinna otrzymać wszystko, co najlepsze, a także, że planetę mamy tylko jedną i nie możemy sobie pozwolić na używanie produktów słabej jakości, jednorazowych. Działamy w duchu less-waste (projekt „pokaż swoje Lullankowe pudełko” oraz „Karton pełen wyobraźni”, a resztę kawałków materiałowych przekazujemy do Fundacji Tęczowy Kocyk, która szyje malutkie akcesoria dla mam po stracie) minimalizując ilość odpadów w branży tekstylnej  Przywiązujemy bardzo dużą wagę do doboru tkanin, ich jakości, wzorów oraz wykończenia. Wszystkie produkty powstają z certyfikowanych tkanin (Certyfikat Oeko –Tex Stadard 100 lub Certykat GOTS) w jakości Premium, a dzięki temu, że są szyte w zaciszu kameralnej pracowni krawieckiej, macie całkowitą pewność, że tworzone są z sercem i dbałością o najmniejszy szczegół.

Zamarzył Wam się produkt, którego nie ma w ofercie? Uwielbiamy projekty indywidualne! Cudownie jest mieć coś wyjątkowego, czego nie ma nikt inny, niedostępnego w produkcji masowej, to cudowna pamiątka na kilka pokoleń. Chętnie zrealizujemy Wasze marzenia, piszcie do nas!

Pozdrawiamy
Team Lullanki
Ewa i Kasia

1.  Oeko-Tex standard 100 to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Organizacja Oeko-Tex przydziela certyfikat produktom, na których zostały przeprowadzane badania mające na celu zweryfikować obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom. Dzięki badaniom przeprowadzonych w laboratoriach na całym świecie certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi (m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii). 

2. GOTS – Global Organic Textile Standard – Certyfikacja dzieli się na dwie kategorie: „ORGANIC” (organiczne) i „MADE WITH (X%) ORGANIC” (wyprodukowane z procentowym użyciem surowców organicznych).W pierwszym przypadku produkty muszą składać się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych. W drugim – liczba ta wynosi minimalnie 70%, przy czym dopuszcza się maksymalnie do użycia 10% włókien syntetycznych. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO (Genetically Modified Organisms).Warto pamiętać, że certyfikat GOTS jest coraz bardziej rozpoznawalną marką wśród potencjalnych klientów – jasnym sygnałem, iż dana firma skupia się nie tylko na maksymalizacji zysków, ale bierze pod uwagę również kwestie społeczne oraz środowiskowe. W świecie, w którym degradacja biosfery postępuje dramatycznie szybko – jest to dowód na dużą biznesową dojrzałość oraz chęć samorozwoju.

 

Przewiń do góry